Új hozzászólás Aktív témák

  • siti

    senior tag

    Megkaptam a hiánypótlást, persze múlt héten nem volt időm, energiám foglalkozni vele, így maradt 2 napom... Kellett nekem belépni, megnézni, mert onnan ketyeg a 10 nap.
    Az hogy olyan dolgok hiányoznak, amit beküldtem (utolsó havi villanyszámla), vagy a kitöltő program nem kért, azon már nem csodálkozom...
    Telefonon elértem ügyintézőt, (30 perc várakozás) aki érdemben nem tud segíteni, szerinte az volt a baj pl a villany számlával, hogy nincs benne részletező. EON sablon, van benne. Akkor nem olvasható, előfordul hogy hibásan jelennek meg karakterek. PDF-ről beszélünk. Nem, nem tudja megnézni, mi a konkrét baj.
    A vállalkozói szerződésbe is van egy tucat baj, hiányzik a kötelező nyilvánosság munkadíja. 5000Ft a költség, osszam meg és új szerződés. Fejemverem a falba, felcsavarozom majd én.
    Mérföldkövek se jók, mert kell egy hónap a két mérföldkő között, de legyen szinkronban a szerződéssel, meg a másik nem tudom hol beírt dátummal. Ezt se tudja alapból, ha itt május van, akkor ott is, meg komolyan, minden van, kijönnek, feldobják a tetőre, délután kész, nincs több fázis, amper bővítés, egy nap. Nem, itt hat hónap legyen, ott egy, és akkor 2023-ra kész lesz, de a szerződésben is ez legyen ám!

    Majdnem elengedtem az egészet, de nekiesek.
    erre:
    "Önnel együtt 514 támogatást igénylő várakozik a beléptető felületen. Jelenleg Ön a 484. a sorban"

    [ Szerkesztve ]

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák