Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz DigitXT #9485 üzenetére

    Robogó csak CVT-vel van, nem? (Csak azért kérdezem, mert most már sokadjára írod, hogy CVT-s. :D)
    Nekem tömegközlekedéssel bő egy és negyed óra a bejárás a dugó miatt, ha 8-ra megyek. Autóval is kb ennyi, viszont nem kell buszmegállóban álldogálni, aztán a buszon, villamoson álldogálni.
    Az említett robogóval a bejutás szabályosan, 60-65-tel lakott területen, pirosnál előremenve, de 40-nel menő hosszú kocsisort már nem megelőzve átlag 25 perc és akkor ez már a maximum. Tömegközlekedéssel van, hogy 1,5 óra az út. Persze ha 10-re, 12-re megyek, akkor kocsival is elég gyors.
    Az SH300 nem gyorsul, hanem ugrik 60-70-re, tényleg jó a CVT, már 25-30 körül van olyan kis nyomatékmódosítású "fokozat", aminek hála 9000-en tud pörögni a moci, végig maximális teljesítményt leadva. :)

    Sajna ez még az ABS előtti verzió (2012-es), a fehér aszfalton rendesen csúszik, illetve a tükrökben a vállaimat látom, mert olyan keskeny a kormány, ezen kívül ingázásra (25 km-re) tökéletes, de ezt gondolom nem itt kell magyarázni. :P
    Az SH-val szépen lehet kanyarogni, egyedül akkor szar, amikor nagyon lassan szlalomozol, kicsit nehezebb csavarni a kormányt és van, hogy behúzza a kuplungot az elektronika, aztán csak erősebb gázra engedi ki, meg kell szokni, nem tudom, hogy más robesznál is így van-e.

    Köszi a linket, majd megolvasom, asszem lemaradtam róla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák