Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Grillo #3485 üzenetére

    Ma reggel voltam Gergőnél, reggel alig bírtam beröffenteni a Maját: nem szívatott.
    (Csak engem.) Szétesett a szívató. Összelegózta nekem, s máris minden fasza.
    Első gumi tényleg elég ótvar (bár a szezon végéig elfutna, legalábbis alattam tuti:
    husziban már nem vagyok biztos, mert neki egy hónap az én teljes szezonom...)

    Volt egy kiszakadt 3,5 éves cső is az EGR rendszernél, ott falsot szívott. Azt én
    hallottam meg, hogy nem normális. Új cső, és már nem sziszeg: alapjárat stabil.
    (Picit tekertettem feljebb, mert alacsonyra lőtte a legutóbbi karbipucolás után.:K)

    Hódok jövő héten fogadnak a Madisonnal 30-40K-ból megcsinálják a bajaimat.:DDD
    (Igaz, két napig ott kell hagyni a motort... DE a Maja sem lesz most szétdöntve,
    mert Gergő megy nyaralni, viszont jövő héten hétfőn bevállalná. HA úgy döntünk.
    De ha kiderül, hogy ilyen-olyan tömítés rendelésre 2-3 hét, addig nista motorka!)

    Most kezd ám érdekessé válni a helyzet, úgy érzem...:D Szép az élet, ha zajlik.

Új hozzászólás Aktív témák