Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz DigitXT #15874 üzenetére

    User error volt! A legpuhább állásban volt. Emlékszem, hogy valamikor állítottam
    rajta, de arra már nem, hogy pontosan milyen célból.:DDD Talán pont keményebbre
    akartam rakni, de az ellenkező irányba tekertem. Mondjuk könnyű benézni ugye!

    A lényeg, hogy most 2 klikkel odébb raktam, s rögtön sokkal feszesebb lett...:DD
    A fekvőrendőrön, ahol eddig "lélegzetvisszafojtva" közlekedtem, sokkal bátrabban
    mentem át. És nem volt semmi gáz. A gumi elég ramatyul néz ki. Ráadásul még
    az előírt nyomás sem volt meg benne (1.8-1.7 bar, a 2-2.2 helyett). Múltkor kicsit
    megszívatott az automata fújó, nem fújta fel rendesen, uis fölé mért fújás közben!
    Most kézi módban toltam rá eleget, aztán visszaengedtem kicsit. 2.2-2.4. Elvileg
    jó lesz ebben a hidegben. Aztán majd meglátjuk.
    Tavasszal szerintem már csere:
    4 évszakosnak mondják ezt a K62-t. Én végig is gurultam vele másfél szezont.:D
    Más kérdés, hogy mondták, hogy nyárra jó lenne visszarakni a Michelint, de nem
    volt hozzá ingerenciám. A lamellák lekoptak, profilmélység viszont van a vizsgára.

    39813-nál rakattam fel 2015.10.20-án. Ma 46368 volt benne: "jogos", hogy kopik!
    35145-nél került fel anno hátra a City Grip: defekt miatt kellett idő előtt lecserélni.
    Mondjuk ha a vételkor új gumi volt fent, azt 1 év alatt "slickre" koptattam.:))
    Mielőtt a vérszívó szárnyas megjelenne, közlöm, hogy igen, csak a közepét.:C

Új hozzászólás Aktív témák