Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Golota

    aktív tag

    válasz Pete55555 #11659 üzenetére

    Kikapcsolt az irónia-detektorod? A cikk pont védi őket. Attól, hogy mások is elmebetegek, még nincs rendben, amit ezek csináltak.

    Én sem értek egyet azzal, hogy halálra kellene vegzálni őket emiatt. Kapjanak 100 ezres csekket, meg jogsi elvételt egy időre, aztán csókolom.

    Egyébként ha neked is lenne gyereked, akik mellett egy ilyen faszacsávó egykeréken elrongyol, hirtelen nagyon átértékelnéd a dolgot. Ez presze minden idiótára vonatkozik, beleértve az autóval janizó f.szfejeket, akik közül kettő pont előttem törte totálkárosra a kocsiját, felszaladva a padkán, kb 1 éve. Szerencsére nem járt ott senki, mert akkor végük. Kb hasonló kis pöcsök voltak azok is, egymást előzgettve, index nélkül, pont ezen az úton, ahol a video készült.

    Remélem, hogy létezik egy arany középút a felnégyelést követelő és a rákacsintó hozzáállás között, még motoros berkekben is.

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Pete55555 #11659 üzenetére

    Ezek a gyökerek nem az "üres utcát" szokták veszélyeztetni általában, hanem minél nagyobb közönség előtt produkálják magukat, hiszen mit sem ér a szuperprodukciójuk, ha nem látja senki. Ezek miatt a - sportkipufogós, etc. - kolhozjampecek (aka pöcsfej) miatt ítélik meg negatívan az egész motoros társadalmat. Gyanítom, hogy a jogsielvétel nem lenne nekik akadály abban hogy bármikor motorra üljenek, igen is statuáljanak példát, hátha a többi hasonszőrűt ez elrettenti majd...
    Kicsit sarkos a véleményem ezzel kapcsolatban, de vállalom, hiszen nekem mint - aránylag normális - motorosnak is tulajdonképpen ez az érdekem. Peace! :(((

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák