Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SakalGSM2

    csendes tag

    Sziasztok !

    Szeretnék segítséget kérni, hátha ...
    Szóval volna egy szifon XS mobilom, amire felkerült a 15.2-es IOS rendszer. Na most azóta nincs 4G se Vodánál, se Diginél. 3G-vel úgy ahogy van mobilnet, de lassú. 4G viszont semmi. Sőt olyankor a térerő is elmegy, 2-3mp és visszajön. Az Apple felé már jeleztem a gondomat, volt is egy órás elmepárbaj a technikai támogatással, és valami diagnosztikát is lefuttattak, de nem találtak hibát a telefonnal.

    Azt mondták az okos technikusok az Applenél hogy kérjem le a "Szolgáltatói profilt iphonera" mindkét szolgáltatótól, mert minden mást már kipróbáltam de semmi eredmény. Volt már Mobiilnet ki/be kapcsolás, Repülő mód ki/be, Hálózati beállítások alaphelyzetbe állítása, sőt újra szoftverezés is iTunes-sal, 15.2-re megint, teljesen alaphelyzetbe állítással (biztonsági mentés visszaállítás nélkül direkt, 'új iphone beállítása'), ugye vissza már nem enged kissebb verzióra mint a 15.2. Ami tuti hogy előtte a 14.7 volt fent, és ott nem tapasztaltam a 4G hibát ! A Vodánál a technikai támogatásnak fingja nem volt miről beszélek, kb. 4-5 hívás, és kb. összesen 3 óra várakozás után sikerült felvenniük a telefont... SZÉGYEN.

    Ja igen, Wifivel semmi gondom, csak a mobilnet nem megy. :(

    A Beállítások / Általános / Infó / Szolgáltató sornál (mindkét "kártyánál") : vodafone HU 49.0 van.
    Fizikai SIM és eSIM is Vodás, mindkettő flotta előfizus. Elvileg ha rábököm a 49.0 feliratra meg kellene nyílnia egy profil menünek mindkét kártyánál. De semmi.

    HA a Digi kártyát teszem be, a Szolgáltató sorban : DigiMobil HU 24.0 van.

    KInek van hasonló telója, Vodával akinek megy is? Neki is 49.0 verzió a profil ?

    Valami ötlet ?
    Köszönöm. :R :R :R

    "...A hülyék mindig rám találnak...az okosok tudják mikor, és hol keressenek !..." (Én)

Új hozzászólás Aktív témák