Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucihost

    senior tag

    válasz szabacsik #49022 üzenetére

    Szia!

    Kötbéres minden esetben. Szerintem ha szünetelteted akkor is, mert elvileg szerződés szegésnek minősül. Na meg kérdés van e egyáltalán szünetelési lehetőség. Ezt 1270-en megmondják.

    Kötbér 2-3 dologból tevődhet össze.
    - Ha vettél lészüléket is, akkor a készülék kedvezményes ára és a listaár közötti különbség.
    vagy
    - Tarifa kedvezmény. A kedvezményes tarifa (12-24 hó hűség) és a listaár közötti különbség.
    - 10000 Ft belépési díj. (Ha szerződés kötéskor nem fizettél akkor, kötbérbe fel plusszolják)

    Ők felmondani nem fogják, csak letiltják a kártyád. (se hívni nem tudsz, se téged nem tudnak hívni stb)
    De ugyan úgy számláznak.

    Nem akarok turkálni a pénztárcádban, de mivel szeretnéd megtartani a szerződést, én a helyedben valami baráttól, ismitől, rokontól kérnék kölcsön, hogy a tartozást rendezzem, mert a tartozásnak van egy olyan hátulütője is, hogy "preventeles" leszel (szolgáltatók közötti fekete lista). Sokkal macerásabb lesz a későbbiekben szerződést kötnöd. Akár itt, akár máshol.

    Viszont esetedben a 2 havi tartozás nem 2*10 ezer, hanem 2x11 ezer lesz. Mivel gondolom e-packos vagy, így van rajta az 1000 ft kedvezmény, ami ha nem időbe fizetsz ki számlázódik.

    Vagy van szerintem itt is lehetőség méltányossági szerződés bontásra vagy tarifa váltásra. Viszont mindenképp ügyfél szolgálatot hívd. (Mivel redes vagy, van red asszisztens.)

    :R

  • Soulfly842

    addikt

    válasz szabacsik #49022 üzenetére

    Szia!

    Az előttem szóló tévesen írta: hírközlési hatóságok szerinti szabályzás értelmében aktív hűségidő alatt is lehet szüneteltetni a szolgáltatást legfeljebb fél évig, de gondolom, akkor a Vodánál is úgy van, hogy azzal az időtartalommal a hűségidő kitolódik.Minél hamarabb állapodjál meg velük, hogy ne kerülj még nagyobb slamasztikába. 2500 Ft viszont a részletfizetési megállapodás díja, amit utólag ki kell fizetni.

Új hozzászólás Aktív témák