Új hozzászólás Aktív témák

  • Varga Csaba

    aktív tag

    Háát én le akartam szedni a 9800Pro ról a TitanVGA coolerhez kapott rambordákat, mikor a gyári hűtést cseréltem egy VF700AlCu-ra és a hűtőberakós módszerrel jó mexívtam...

    1 órát pihent a kártya -18fokon, mikor kicsomagoltam akkor el is kezdett 1000-el deresedni (azaz teljesen lehűlt) de a bordák ragasztója kőkeményre fagyott, lehetetlen lett volna leszedni... Hogy megszárítsam a dértől és párától, lefúvattam a kártyát hajszárítóval, míg kellemesen átmelegedett a kártya (45-50 fok), ekkor lehetett csak óvatosan megmozgatni a bordákat, végül pedig sikerült is az átmelegedett bordákat leszedni...

    Annó a fényező ismerősök mesélték, hogy a kocsikról a dekormatricákat ők is hőpisztollyal melegítik le, mert a ragasztófóliák a melegre ''elengednek''.
    Szóval én nem hűtöm a kártyát ha le akarom szedni a rambordákat.

    1 kérdés: megmaradt a TITAN féle ramborda, vajon mivel lehetne ismét valamire ''ráapplikálni''? Az eredeti megoldása megszólalásig hasonlított a mindkétoldalánragadós paldószőnyeg ragasztónoz, azaz nem tűnt különösebben speciálisnak..

    ''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

Új hozzászólás Aktív témák