Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Nimrod #66 üzenetére

    Bringás túrázni esőben meg úgy általában bringázni esőben nem szeretek (bringázás = terep :D), meg sokszor egyszerűen nem is lehet, ha nagy sár van. Szóval én válogatós vagyok, esőben nem megyek. :) (kivéve idén a 24 órás mtb versenyt, de az nem tt volt)
    A GPS meg tényleg nem létfontosság. Egy jó térképpel ha okosan előre megnézni az ember az útvonalat, plusz az itinerrel amit ugye mindig adni szoktak, simán teljesíthető egy tt. A GPS inkább akkor jó, ha saját tervezésű túráról van szó és ismeretlen környéken. Szerintem. :) No meg ugye az eltévedésnek is megvan a maga bája.
    Nekem az a bajom a gps-szel, hogy térképes előre tervezésnél ha véletlenül elnézek egy kereszteződést, ki tudom javítani és megtalálom a jó útvonalat, viszont a kütyün nincs akkora rálátásom a területre, mint egy hagyományos térképen, annyira azért nem nagy a képernyő. De én régimódi vagyok és rendes lapozgatós turistatérképekhez szoktam, ez is igaz.

    Hmm, hmm, mégiscsak el kéne menni bringázni valamerre ma... :D

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák