Új hozzászólás Aktív témák

  • forceberg

    veterán

    válasz rasotamas #3776 üzenetére

    ... ha már megemlítettek :))

    A parádés csodavilág a valóságban nem létezik. Én hobbifotós vagyok 10+ éve, saját szórakoztatásomra.
    A lényeg, hogy a képeslapokon lévő helyek nem léteznek, ezek nem ilyenek a valóságban, persze a megnézést mindenképp megérik, de nem az a színpompás csoda lesz élőben. Az osztrákok profi fotókkal hirdetik magukat, pl. volt, hogy a szálláson a TV-n a helyi hirdetési csatornát néztem vagy 5-10 percig, olyan faxa képek jöttek rajta sorban.

    Alg felsorolta a helyeket(egy részét), ahol jártam már a sógoréknál :D
    A felvonók sem olcsók, igazából min. 4-5 napra érdemes menni, azt venni egy hetes tartományi kártyát.
    Vagy akár a Gastien-völgynek van saját kártyája is, ami jó 4 felvonóra. Raurisnál csak egy felvonó van, de a hegytetőkre még onnan is kell gyalogolni, a völgy többi attrakciója gyalogos.
    A Raurisertal valahonnan úton a Grubereckre:
    [link]

    Kezdésnek mondjuk jó a Hohe Wand(rálátás a Schneebergre, vagy a Skywalk), vagy a Rax is(felvonó a fennsíkra), amik elég közel vannak. Vagy jó kis tengerszem az a Csorbató, vagy a Poprádi-tó a M. Tátrában. 4 óra autóval.

    Jöjjön néhány kép, feldolgozott képek:
    Grüner See:
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    Gosausee:
    [link]
    [link]
    [link]

    Hint. Gosausee:
    [link]
    [link]
    [link]

    Zell am See:
    [link]
    [link]

    Hallstatt:
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    Spiegelsee a Dachsteinnel szemben, némi túrát igényel:
    [link]
    [link]

    Aztán az összes déli nagyobb tó is megér egy látogatást:
    Wörthersee, Ossiacher See, Milstaetter See, Weissensee
    [link]
    [link]

    A rengeteg víztározó, pl Maltatal - Kölnbrein, Mölltal, Kaprun - Mooserboden:
    A Mooserboden a top a kétoldali gáttal, a két gát között van egy kis szikla, amire fel lehet menni:
    [link]
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Új hozzászólás Aktív témák