Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz amargo #283 üzenetére

    Miért milyen vagy?! Nem vagy teli pénzzel? Megsúgom, elég sokan vagyunk hasonlóan. :) Nekem is a fizum durván harmadába kerülnek ezek a gatyák... Annyi a szerencsém, hogy még nincs család, meg még a szülői házban lakok, így tudok félretenni. Illetve hozzátartozik, hogy általában sok-sok évre veszek ruhaneműt, pólóimnál is 3 évig biztos, hogy hordom őket, persze, ha addig kibírják persze. Az átmeneti kabátom is van vagy 7-8 éves, semmi baja, csak impregnálni kellene, mert már nem taszítja a vizet. Cipőket is 3-4 évente cserélek, a mostani Keen-em is lassan 4 éves lesz, jövőre cserélni kellene majd, csak nehezen találok tetsző cipőt, főleg 40-41-est. Szóval, annyit akartam mindezzel mondani, hogy elég hosszú időre szoktam vásárolni, és ezért próbálok olyat venni, ami ki is bírja addig. Persze nem tagadom jó érzéssel tölt el, hogy általam jó minőségű dolgokkal veszem magam körbe. Szeretek vásárolni, nem tagadom, viszont nem cigizk, bulizok, és hát én is szeretném kivenni a részem a gazdaság talpra állításából. :D

Új hozzászólás Aktív témák