Új hozzászólás Aktív témák

  • Atos23

    senior tag

    Sziasztok,

    Elég nehezen érintett, hogy a Telekom eltörölte az netes csomagban foglalt adatmennyiség letelte utáni 32/32-es további netezési lehetőséget. Messengerre, Viberre, levelek fogadására ez még nekem bőven elég volt.
    Nagyobb csomagra nincs kedvem költeni :)
    Sajnos éppen lejár a hűségideje a régi Next előfizetésemnek, így mindenképpen váltanom kell olyan díjcsomagra, amiben már nincs ilyen belassított net lehetőség. (Ha jól tudom, a Next M csomagot nem hosszabbíthatom meg...?)

    Van-e valami kiskapu arra, hogy olyan netem legyen a Telekomnál, ami tudja ezt a 32/32 kbit-es lehetőséget?
    Arra gondoltam, hogy vásárolok egy olyan SIM-kártyát hardveraprón, amin aktiválva van egy régi net csomag.

    A saját, jelenleg rendelkezésre álló eszközöm egy teljesen új Domino SURF SIM-kártyás csomag, amit készülékkel együtt vettem egy éve, de nem aktiváltam be. Azóta erre a Domino csomagra sem lehet új előfizetőként szerződni.
    De vajon ha ezt az új csomagot kibontom, és aktiválom, akkor a SURF előfizetés fog rajta bekapcsolódni, vagy választanom kell egyet az új Domino csomagok közül?

    Esetleg van belassított lehetőség a Vodafone vagy a Telenor kártyás csomagjai között?

    Köszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák