Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wilika

    aktív tag

    Sziasztok, kicsit szarba keveredtem;

    Szóval történt, hogy hőn szeretett tabletem (Toshiba AT300, Tegra3) kijelzője júniusban kontaktos lett. Ha finoman megkapaszkodtam az alsó kávában, akkor a piros színcsatorna kiesett. Elvittem szervizbe, elpanaszoltam, hogy mi a baja, majd otthagytam.

    Több mint egy hónap után rákérdeztem, hogy “ugyan mi van már?”, mert ugyanis az egy dolog, hogy egy hónap után sincs még kész, de már a munkalap számára keresve sem adott találatot a weboldaluk.

    Kis habozás után mondták, hogy jaaa, megvan. Csak még egy törött kapcsolónak a cseréjét kel lelevelezni a Toshibával. Mondom az kurvajó, mert mikor bevittem, még nem volt rajta törés, csak a kijelző kontakthibája (mindegyik kapcsoló gond nélkül működött).

    Másfél hónap után végre jött az értesítő, hogy átvehetem. Király! Bementem, átvettem, bekapcsoltam, igazából ötletem sem volt, hogy most nagyon néznem kéne raja valamit, a hiba elhárult, örültem, eltettem, és hazamentem.

    Otthon megpillantottam, hogy a főkamera védőüvege bizony hiányzik, de ez még a kisebb problémám volt; a kijelzőn olyan ótvar foltok voltak, hogy legszívesebben magzatpózban zokogtam volna egy napig. Továbbá az is frusztrált, hogy jobb kézzel megtartva a tabletet, látszott, hogy a hátlap felől valami alkatrész erőszakolja a kijelzőt, mert össze-vissza elszíneződött olyankor egy pontban.

    Visszavittem, hogy ez mégis mi a szűzmária szemölcsös szeméremajka; megjavítanak egy hibát, és közben tönkrebasszák a kijelzőt?

    Leadtam újra, hogy csinálják meg, valamint írtam e-mailben egy kiegészítést/panaszt, mire visszaírtak, hogy a kapcsoló törött volt, csak jófejségből javították meg, mert amúgy nem garanciális (aha), ugyanis eléggé sérült volt a külső ház (biztosan a bársony tok, karistolta-törte össze amiben mindig tartottam, meg az eszméletlen durva bőrkeményedéseim a kezemen). A kijelző meg ilyen, az IPS-nél előfordul, ahogy a nyomkodásra való elszíneződés (igen bazmeg, ezt már 4 évesen megtanultam, mikor a kvarcjátéknak a kijelzőjét masszírozva gyönyörködtem a newton-gyűrűkben, csak eddig bele tudták tenni úgy a házba a panelt, hogy ahhoz semmi ne érhessen hozzá, most meg szimplán kézben fogva színeződik…)

    Ma jön az SMS, hogy kész van, megnéztem az oldalon a munkalapot; objektívüveg pótolva, kijelzőn fehér foltok nem garanciális probléma.

    Holnap reggel veszem át. Utána ott leszek egy tönkrekúrt kijelzőjű, amúgy premium, Tegra3-as tablettel. Mi a f-szt csináljak?

    mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

  • Wilika

    aktív tag

    válasz Wilika #485 üzenetére

    Alleluja, Úgy tűnik megérte pattogni nekik, és a Toshibának! Ma bementem, és olyan állapotban kaptam vissza, ahogy azt elvártam. :)

    mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

  • Wilika

    aktív tag

    válasz Wilika #486 üzenetére

    ...de az SD kártya aljzatát csak sikerült elkúrniuk megint... :(

    mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

Új hozzászólás Aktív témák