Új hozzászólás Aktív témák

  • sitch91

    újonc

    Sziasztok!

    Az lenne a problémám. hogy a gépem kb. egy hete elkezdett egyre inkább "elromlani". Az történt, hogy egyik reggel már csak többszöri bekapcsolás utána indult el teljesen. Elkezdett bootolni de pár másodperc után leállt. Változó volt , hogy mennyire pörgött fel, de amíg nem jutott el oda, hogy a monitor mutassa a töltő képet addig mindig leállt, ha odáig eljutott akkor onnan teljesen rendben volt. Ez ment minden reggel az utóbbi napokban, csak egyre nehezebben kapcsolt be, egyre többet kellett próbálkozni amíg sikerült. Ma reggel már végleg nem kapcsolt be, éppenhogy felpörgette az egyik ventit fél másodpercre de csak ennyi , tovább nem jutottam, most már talán azt se csinálja, de a lényeg, hogy vége, nem kapcsol be egyáltalán. Tudom, hogy sok minden okozhatja a problémát, de először is szükségem lenne valakire, aki relatív olcsón (sajnos nem vagyok megeresztve pénzzel) házhoz jönne és megmondaná, hogy mi a gép baja , aztán majd meglátjuk. A gép szállítása sajnos nem nagyon kivitelezhető. Budapest, 18. kerületében lakom. Köszönöm a válaszokat előre is.

Új hozzászólás Aktív témák