Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz CsodaPOK #9863 üzenetére

    :D

    Elofordul mindenhol hasonlo.

    Mult heten egy APC Smart-UPS SMT1500 halalra szopatott. ESXI node random ujraindulgatott, egyszeruen nem jottem ra, hogy mi a gondja. Kerdezem az embereket az irodaban, hogy volt-e gond az arammal, csipogott-e a szunetmentes. Nem minden mas jo volt csak a szerver indult ujra.
    Mindent lefrissitettem, logokba semmmi, dupla tapos a szerver, es megis csak ujraindul magatol. 4-5 alkalommal zuhant meg egyre gyakrabban.
    A 4. alkalommal meglattam a logban verge, hogy APC battery failed, de mire kiertem az ugyfelhez mar zold volt, es szerinte minden ok.
    Mondtam gyanus ez az APC csereljek ki, kicsereltek, masnap szolnak, hogy a regin piros lett a "replace battery" light rajta.
    Ok rendelunk bele APC aksi pakkot aztan majd megy tovabb.
    Masnap megint telefonalnak, hogy valami budos a szerver szobaban jojjek ki azonnal.
    Az eredeti APC 1500 amibe megdogolott az aksi fem alja olyan forro volt, hogy megegette a kezem amikor ki akartam vinni az utcara.

    Kicsit rakeresve kiderul, hogy zarlatos tud benni valamelyik cella es volt akinek legett a haza miatta. ( azt irta a tuzoltosag szakvelemenye szerint az APC okozta, APC meg nem ismeri el)
    Ha ki van huzva a szunetmentes a konktorbol es elhal a cella akar 10-12 oraig is meleg tud lenni amig total le nem merul. Hiaba 3 eves es nem garos, ha irsz APC-nek akkor ingyen kuldenek uj akispakkot, es mondogatjak, hogy csak az aksi rossz, nem maga a szunetmentes es nem lesz vele gond a tovabbikaban. A Dell 1500-as ugyan ez, ugyan ezzel a gonddal, gondolom az is APC lehet bellul.

    Rendeltunk egy uj cyberpowert az APC helyett es ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák