Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz Promi85 #862 üzenetére

    Na ha atdugtad a kabeled a routeren egy masik portba majd megcsinaltad a tesztet megint es ugyan ugy csomagvesztes, volt akkor en is a kabelre tippelnek.
    Vagd le a ket veget nyomj ra uj dugokat, nezd meg ugy is, ha ugy is szar akkor kabelcsere.

    FULL/COL

    Neked a fullnak vilagitani kellene, ha nem vilagati azt azt jelenti ,hogy nem megy a kapcsoltat full duplex modban, vagyis ugyan abban a pillanatban csak kuld vagy csak fogad adatot.. Full duplex: ugyan abban a pillanatban kuld is meg fogad is.

    Ez szinten okozhatja kabel hiba, hibas halokartya (de mivel ezt mashol bevizsgaltattad, igy kizarhatjuk)
    Halokartya tulajdonsaginal probald meg a link speed-et 100 full duplexre allitani, mert az esetek nagyreszeben mindig auton van.Teszt megint, illetve nezd meg a lapma kigyulladt e. Esetleg szar/szarakodik a router, eleg oregnek nez ki, ahogy Kraft mondta ,megerett a csere szerintem is.

    Masnal mennyivel megy a wifi? Szerinem nem megy masnal se gyorsabban mert annyi lehet a limit amit a router tudhat maxon.

    A COL meg addig jo amig nem vilagit vagy villog.

    Remelem segitett

    DopeBob Azert nincs tolongas, mert szerintem nincs ra igazan megoldas.
    Par honapja en is kerdeztem ugyan ezt, ugyan itt, kezi modszer...
    Javitsatok ha megsem igy van :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák