Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz CsodaPOK #23968 üzenetére

    "Ha ezután se értik, akkor pedig fel kell állni, rájuk kell hagyni. Majd jön egy n+1-edik ember, aki megcsinálja félpénzért, lelke rajta, de én nyugodtan fogok aludni."

    Bingó. Ezért hagytam ott én is tavaly egy helyet, pedig a pénz az nagyon jól jött volna, meg kihívást is éreztem benne. De 3 hónap elég volt az értetlenségből, a "nincs rá pénz"-ből, "jó az úgy"-ból. Amikor vasárnap reggel arra keltem, hogy éjjel lekúrták az áramot, majd hajnalban vissza, fele VM elindult, a másik fele nem, mert kihalt az exchange / ERP alá felmountolt, VM storage-ként használt syno (ééédesf@szom, ezt azóta se értem, hogy gondolták komolyan) és még este is Exchange logokat túrtam, hogy hétfőre minden menjen, akkor mondtam azt, hogy elmentek Ti a f@szomba, bohóckodni 6-7 éves Dell vasakon, meg 1 darab NAS-sal, ami alapból is SPoF, amikor olcsón van O365, SharePoint, stb. A sors iróniája, hogy megjött a következő jelölt, és pár hét leforgása alatt MINDENT, amit kifogásoltam, engedtek neki cserélni, felhőbe rakni, ráadásul az illető kereskedő is, szóval gondolhatjátok, azért szakított pluszban is ezen. Ennél a pontnál már csak kínosan röhögtem magamban, és csak annyit bántam, hogy nem léptem le 2 hét után, amikor már látszott, hogy reménytelen a cégvezetés. Saját kárukon csak megtanulták, meg hát ha én mondom adott dolgot farmer-pólóban, az baromság, ha más mondja bömbiből kiszállva ugyanazt, de másfélszer annyiért, az ugye tény.
    Valami tárgyalás-technikai képzést tudtok ajánlani? ;]

    [ Szerkesztve ]

  • bugizozi

    őstag

    válasz CsodaPOK #23968 üzenetére

    Szia!

    Igen, igazad van. Sajnos (szerencsére?!) én nem veszek részt ezekben a beszélgetésekben, csak technikai oldalról igyekszem megvalósítani azt amit másik kollégával előtte megbeszélt az ügyfél, utólag már hiába "okoskodok". Persze azért burkoltam közöltem vele, pláne mikor ő is látta hogy mi szívás volt életre lehelni a 6.5 ESXi-t.

    VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

Új hozzászólás Aktív témák