Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bon

    őstag

    válasz sanzi89 #18380 üzenetére

    Nagyon rossz dolognak tartom a megfigyelős megoldást.
    Első hiba, hogy admin a felhasználó, ez ami nálunk és szerintem minden normális helyen tiltott, a rendszergazdán kívül.
    második, hogy én mint rendszergazda nem nyúlhatok bele a rendszerbe. Első amit csinálni szoktam, hogy bekapcsolom a gépet és már gyalulom is a rendszert. Majd feltelepítem a nekem megfelelő módon. Pl. mi van abban az esetben ha pl. office csomag nincs rajta de fel kellene telepíteni?
    Harmadik nagy hiba, a megfigyeléses dolog, szerintem jogilag is aggályos egy kicsit.
    Negyedik, mi van akkor ha nincs a gépnek net elérése? Esetleg a tűzfal nem engedi ki?

    Nagyon remélem, hogy mi mint centrumos iskola nem kapunk a gépekből, nekem ilyen áron köszönöm nem kell. De a kollégák is egész biztos tiltakoznának a megfigyelés ellen.

    A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

  • Tonyk

    veterán

    válasz sanzi89 #18380 üzenetére

    Tisztában vagyok vele hogy nem vagyok rá jogosult, de a feleségem igen. Így már érint a dolog valamelyest.

    A KK pedig első körben az intézményi rendszergazdákhoz irányítja a delikvenst.... Szóval megint csak plusz meló a semmiért cserébe.

    Bon:

    Telepíteni telepíthetsz rá , csak lefelé nem az alap programokból.
    A net kérdése jogos kérdés.
    Első dolgom lesz egy macrium backup a partíciókról, és megy rá, amit kér az asszony.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák