Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Upo #18233 üzenetére

    Köszi Urak! Csavartam egyet a dolgon, ugyanis a Unifi 8-60W switch - amit menedzseltem volna - jófej módon NEM hajtja meg a Nanobeam AC Gen2 AP-ket, mert azoknak passzív poe kellene, ez meg aktív. Imádom az Ubiquiti-t, hogy nincs egy kurva táblázatuk, amiben egy az egyben le van írva, mi és mivel kompatibilis. Persze, utólag már megtalálod, amikor hiba miatt keresed, de hogy a termék adatlapokon miért nem szerepel egy összegző mátrix, az rejtély. Mindkét eszköz támogatja a 802.3 af-et, mégsem megy, mert az egyik aktív Poe-s, a másik meg csak passzív, ezért ugye nem kommunikál a szükséges adatokról. Beszarás. Hogy esetleg kézzel állíthasd a Unifi switch-en, hogy adjon fix 24V delejt arra a portra? Felejtsd el, majd a szabvány elintézi automatikusan! Ja, nem. Csak 3 órát szoptam, mire rájöttem, mi is a gond.

    Mindenesetre, most vagy veszek aktív-passzív átalakítót, vagy egy régebbi edge switch-et, ahol a poe kézzel állítható.

    Eszemf@szom megáll már ezektől, ugyanilyen dokumentálatlan baromságok miatt szoptam annak idején egy EdgeRouter Pro-val is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák