Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz rob210 #84714 üzenetére

    Páromnak pont most sikerült kifgjunk egy (egyelőre igen jónak tűnő) példányt.
    2013 végi, 1.5 dCi 81kW, épp 2M alatt.

    Majd lesz is pár kérdésem, de előtte megpróbálom áttúrni a korábbi bejegyzéseket - ha lesz időm.

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

  • _Smooth

    senior tag

    válasz tresh #84753 üzenetére

    Hát remélem, így lesz. Alapvetően rühellem a dieselt és soha nem is vennék, de most sajnos nem nagyon maradt más opció. Erről pedig jókat hallottam ismerősöktől és ismeretlenektől is.
    Francia autókat mindig bírtam, ez a megane is nagyon egyben van (pláne ahhoz képest, mennyi idős és mennyi km van benne). Egy cicergő hang jön a balelső ajtó felől. Jó lenne majd azt is felderíteni, de ezt leszámítva nem recseg, nem zörög semmi.

    - néztem a leírását, de nem találtam a megoldást az óra beállítására. Ott azt írja, 2-es és 3-as gombbal kell. Ha viszont navis vagy rádiós az autó, akkor keressem a megoldást máshol :D (nos itt nincsenek gombok, de már gyári rádió sincs). Tudnátok segíteni?

    - sajnos nem vagyok képben a kulcskártyával kapcs (sem). Kell valami extra az automata, kulcs nélkül nyitás/záráshoz? Vagy ez szoftveresen beállítható valahogy?

    - utólagós ülésfűtés beépítésére van valakinek tippje, javaslata?

    - most valami Bury kihangosító szett van beépítve, meg egy Pio fejegység (gyanítom, inkább utóbbin megy a dolog). Kormány alatt viszont ott a vezérlő. Ez azt jelenti, gyárilag kihangosítóval volt ellátva? Vagy az a kar gyárilag mindegyik autóban benne van? Ha szereznék gyári BT fejegységet, akkor lehetne azzal használni?

    - külső kilincsek mögött van valami műanyag kupak, ami zörög, amikor becsukom az ajtót. Mi a fenére jó az, illetve orvosolható-e valami kultúrált módon, vagy öntsem ki szilóval? :D

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

  • _Smooth

    senior tag

    válasz mycso #84756 üzenetére

    Szia,

    köszönöm a gyors válaszokat.

    1) megnézem majd az általad említett elemeket - remélem, sikerül megszüntetni

    2) navit nem tudom, de gomb biztosan nincs. Akkor megpróbálok majd valami fejegységet keríteni. Bár annak csak akkor lenne értelme/létjogosultsága, ha kihangosítót is tudja.
    Ha kormány táv benne van, akkor vajon a mikrofon is? Megvan benne az előkészítés, csak megfelelő fejegységet kellene venni? Belső világítás környékén van egy kis kör alakú rács. Az a klímának valami szenzora, vagy esetleg ott van/kéne lennie a mikrofonnak?

    3) köszi, akkor ezt elengedem

    4) ha az az ülésfűtés bevált, akkor tudsz egy linket adni a céghez? Eddig csak béna utólagos verziókat láttam: keményebb lett az ülőlap, támlában nem volt fűtés stbstb.

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

  • _Smooth

    senior tag

    válasz valaki_xy #84758 üzenetére

    Csúcs, köszi az infót. Akkor megpróbálok keríteni egy gyári kihangosítós fejet. (Tükör előtt ott a rács és van piros/zöld gomb is)

    FB-on nem vagyok fent (így nem is létezem), de max páromnak megmondom, nézzen be oda is.

    #84759mycso
    Köszönöm Neked is az infót, ránézek majd ezekre is. Igazából csak a vezető oldali is elég lenne. Amúgy nem vészes összeg - főleg, ha tényleg jó.

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák