Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz forceberg #79845 üzenetére

    Azért a normálisabb tesztek sem kutyák (sajna autonavigátor, főleg a téli tesztjei el, khm ... nem az szokott kijönni mint másutt). Erre tök jó a tr oldala, méretre, gumira, 4s-ek magukban,ill téli vs 4s illetve 4s nyárival, és akár többféle súlyú autón is találni teszteket. Plusz a csávó amiket készít, azok az egyik legjobb tesztek, főleg ha van pár perce az embernek a videót is megnézni hozzá.
    De azért vannak olyanok is, akik nem tipikus mentalitással csak dícsérik amijük van, hanem tudatosan keresgélnek, részeredményeket figyelnek nem végeredményt, és évi 25-40e km-t vezetnek, akár szélsőségesebb útviszonyok között mint itthon, több autóval. Vagy olyan hülyék is vannak, akik évente mennek veztech tréningre. Így a saját, még pár céges autóval relatív sok tapasztalatom van nekem is (még a világítás mellett a gumi a másik fétisem, miben járművön :DDD ). A frankót nem tudom, de több tapasztalatom van benne mint pár ismerősnek, aki tizenéves olcsó gumik után vesznek kínai vagy egyéb olcsó vackot, és mondják milyen jó, fölösleges jobbat venni. Persze az évi párezer nyugis melóba járás alatt valóban kevesebb dolog szokott történni, még ha se gyorsan, se kánikulában, se hegyen, se hóban nem megy, valóban kevésbé számít; de nem szeretném hogy télen kanyarba szembe, vagy bármikor mögöttem jöjjenek.

    rob210: Utas voltam 2 éves Apollo 4Snél, nem éreztem jónak.
    De itt 2019 205/55R16 autonavigator tesztben 18 gumiból:
    Dry Braking17th+3.8 M 79.57%
    Dry Handling15th-2.8 Km/H 93.56%
    Wet Braking17th+4.3 M 76.88%
    Wet Handling16th-4.6 Km/H 90.57%
    Noise5th+2 dB 96.77%

    2020 Autobild selejtezőjében 32ből 28. (így értelemszerűen a rendes tesztbe nem került be)
    Dry Braking25th+5.1 M 88.62%
    Wet Braking26th+11 M 80.36%

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák