Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz mycso #47577 üzenetére

    na nekem az izzítógyertyás akármi van a kocsiban, mikor ki volt véve belőle a motor, akkor találtuk meg és kapott 3 új gyertyát, mert már mind be volt dögölve! piszok jó amúgy a motor hűtőrendszere a lagunában, nyáron is a nagy forróságban már azt hittem, hogy szar a ventikapcsoló gomba a kocsiban, mert nem hallottam felpörögni a ventit, de egyszer-egyszer mikor a klíma is ment, akkor kapcsolta magasabb fordulaton! a benzinesben meg ha meleg motornál alapjáraton járattad, 33-5 perc alatt még télen is kapcsolt, leállítás után is még pörgött egy kis ideig!

    (#47573) tresh: értem amit mondasz, de azt a kis km-t is meg kell tenni és pont! állófűtés arra való, hogy én ne fázzak, de attól még a motornak hidege van! telephelyen meg az ég alatt nincs semmi ami melegítené!
    itt mint írtam is a városi használat lenne a lényeg, ha hosszabb távra használnám, akkor persze dízel a fogyasztás miatt, turbó benzin akkor sem!(főnököm 1,4 tsi turanja 3 évesen 97e km-nél motorcserés, mert az első hengerből elment a kompresszió, drága kis autó....)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák