Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz AMD Power #12254 üzenetére

    Nagy átlag városban volt ha tapostam lenyelte a 7,5 litert (kamu az aki azt mondja 5 literrel rohangál vele) de normális használattal 6 liter volt az átlag. Teszem hozzá ha tapostam akkor ment is :)) Okoztam vele meglepetéseket vele egy kategóriás 1.4 es gépeket nagyon ott lehet hagyni, meg kockáztatom hogy jobban ugrott mint a megane-om.. lehet hogy a 900Kg tömeg is közre játszik.. hely ügyileg 4 főnek kényelmes volt még mögöttem is pedig én 190cm vagyok...viszont nekem nem volt szervóm benne de még így is jól manőverezhető gép volt....fékcsöveket nem árt rézre cserélni egy jó szaki pár ezresért legyártja és akkor örök darab lesz (nálam az is megadta magát hála a sós löttyinek és az időnek) de a motor mint a svájci óra úgy ketyegett (NGK gyertya, minőségi olaj ennyi kellett neki) , azóta is csak egy ilyen autó volt ami ezt tudta méghozzá egy 1.6 16v-s seat cordoba sportline 100pacis ( ha nem lett volna a hátulja rommá törve már rég nálam lenne pedig nem vagyok német párti) de ez a két autó volt amit öröm volt vezetni és hallani hogy duruzsol a motor :)

Új hozzászólás Aktív témák