Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oszi666

    őstag

    Sziasztok
    Asus G531GU latpopomat szeretnem upgradelni.
    Jelenleg 1x8 giga memória van benne, amit még gyárilag adtak, ez egy DDR4 2666MHz-es modul
    Megvettem nemregiben a Victoria 3-at es hat 1895 körül folyamatosan crashel. Csak ez az egy jatek csinalja ezt, semmi mas, es amennyire utana tudtam nezni ket ok miatt lehet, nyilvan egyreszt friss a jatek meg optimalizalni kell (a la paradox, majd a dlc-k meg az updatek megoldjak) masreszt memoria hiba miatt

    Namarmost, szerintem amiota regeltem a prohardverre attol hangos az osszes forum, hogy milyen dragak a memoriak. Jelenleg a legolcsobb 2x16 giga laptopba valo memoria ujonnnan 40ezer finom magyar buznyak, amit en talaltam, hasznaltat nem szeretnek.
    Szoval a kerdesem az lenne: szerintetek ha szerzek meg egy ilyen 8 gigas modult, tehat 8->16giga upgrade lenne, az eleg? Nyilvan a minel tobb memoria a legjobb dolog a vilagon, de a 40et kicsiz huzosnak erzem. Kicsit tartok attol, hogyha elkezdenek DLC-ket kiadni akkor tovabb lassul a dolog, es csak elodazom a vasarlast

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Új hozzászólás Aktív témák