Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz lazatt #52920 üzenetére

    A vga-t visszavenném az OC-ről. Ha a memtest végigfut hibanélkül (remélem egyesével teszteltétek) akkor már csak a vga tuning lehet ludas, mert mindenhol be van lőve. Nem biztos hogy tudja már a vga az OC-t, mert degradálódott annyit, hogy már hibázzon OC-n. Én visszavenném gyári alapra és megnézném. Ha ott is előjön, akkor méshol kell keresni a hibát.
    Értem én, hogy a ramra gyanakodtok, de tuning nélkül megpróbálnám a vga + memóriát is.

    A gond az, hogy a játékok maguktól bezárnak teljesen véletlenszerűen mintha nyomnánk egy Alt+F4-et.

    Ha a ram lenne itt a hibás, akkor kapnál egy kékhalált és annyi. Mivel oda nem tud írni, de ilyet nem írtál.

    A melegedésre ha gyanakszol akkor tegyél egy 12-es ventit a ramokra hogy elfújja a meleget róluk.

    Bár szerintem nem a ram lesz a hibás, hanem a tuning hibázik valahol szerintem. OC kártyán, ramon.
    Mivel csak kilép játékból, az inkább vga probléma. Ha melegedne akkor leállna a gép szerintem.

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • koko52

    veterán

    válasz lazatt #52920 üzenetére

    Futtass benchmarkot (3dmark) vga nélkül (cpu igp-vel), hogy kizárd legalább a vga-t. Ha az jó, akkor a ramokat egyesével teszteld játék alatt.

    [ Szerkesztve ]

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

Új hozzászólás Aktív témák