Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz DaDy0219 #16147 üzenetére

    ...hogy "érdemesebb" e, ez annyira relativ hogy őrület! mihez képest, és kinek?HA toplistás benchmark őrületben szenved az illető személy,(nem személyeskedés ;) ) akkor minnél magasabb órajel, minél kisseb időzitésben = Minnél vastagabb pénztárca!
    Ha meg játszik, dolgozik a géppel...akkor "standard" 1066-os ram minnél nagyobb kiszerelésben a gépbe, és örül, mert stabil, működik, nem fog izzani, és nem kell hetente csekkolni egy stabilitástesztel, hogy még biztosan tudja e azt az értéket, amit beállitott !mert ugye memóriákról beszélünk,,,ha az elkezd kukásodni az egyenlő lehet azzal hogy félrecimez, és b@szhatod az adataidat, a HDD-n, mert lehet elő sem tudod őket legközelebb szedni róla,,,pld:mentett játékállás, elmentett project(melónál)stb..! van értelme? Én nem néztem az árakat azokhoz a memokhoz amit linkeltetek...csak az erőviszonyokat figyeltem...
    De ha rám halgatsz,és most jól müködik a gépetek...(mindkettőtöknél normális jó minőségű RAM van a gépben) akkor azt a plusz pénzt amit erre dobnál ki, költsd az asszonyra, vagy a barátnődre ;) ....több örömed lesz benne,jobban meghálája :B ;) :DDD mint az a teljesitmény plusz mint amit most vársz 1000-és 1200 között....
    én csak saját tapasztalatról beszélek....lehet mások másként gondolják...érdemes másokat is meghalgatni....

    [ Szerkesztve ]

  • Seikai

    aktív tag

    válasz DaDy0219 #16147 üzenetére

    DaDy0219 igazad van :K maradjunk ramjaink mellett egyenlőre aztán majd meglássuk!

    Twine amúgy tényleg ha a ramnak túl nagy feszt adsz akkor utánna is csak annyin lesz hajlandó elindulni :F :F ez nem hangzik vmi jól :( valójában engem nem a húzása érdekelne elsősorban csak rosszul jön ki mindig a szorzóm és ezért picit magasabban kétne futnia :K

    [ Szerkesztve ]

    Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

Új hozzászólás Aktív témák