Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz Jorus #11638 üzenetére

    Hm..Ezt én is tudom,s 100%-ban igazad is van.Itt nagy hátrány a 7-es szorzó,ez tény!De ez egy dolog..Egy (pillanatnyilag)negatív tényező.Viszont a kérdésem állna.Mi az az olcsó(viszonylag olcsó)ram ami lazán szaladgálna nekem 1:1-ben 1100MHz felett?
    Más:Az egy dolog sajnos ,hogy 200-as FSB-s procival 100%-os a tunigpotencia a lapommal.Sajnos ezt csak többé-kevésbé képes 266-os és 333-as procikkal kihozni.S bevallok vmit.Nekem tök elég egy 2180-as is 3,4 Ghz környékén,talán még sok is.Viszont képtelen vok nem tuningolni.Azt szeretem,az köt le,mindíg azon jár az eszem,hogy mit,s hogyan lehetne.Nagy pénzekből más,de a lényege az lenne,hogy kevés pénz,precíz beállítások,odafigyelés s szép eredmény.S ,hogy egy 8200-sel kihozzak 4GHz-et..nem igazán hoz lázba.Ha 8200-es akkor legyen több!(példa volt)Ehez viszont..Nekem 550körüli FSB kellene!!!Ez a cél.Lehet,hogy a lapomba bennevan,de..akkor 1:Mivel már csak 1:1 jöhet szóba(és az is a jó)akkor kell a ram!!!S kell neki a szufla is tehát hűteni kell majd keményen.
    2:550FSB -nél(hogy elérjem)adni kell az Mch-nak is ,Ich-nak is rendesen,s jön a melegedés.(most is néha nyíg..)Tehát az északi hídra is jó lenne vmi normális hűtő.Pláne ,hogy a lapomban most surlódik az Asus hűtőm felfogató keretéhez!
    Szóval az is pénz...
    3:Drága a proci(de jó..)
    4:Nem illik 10k-s táppal nyomatni,vmi jobb kellene.Ezért sajnos ma Nekem ez költséges,s 2 törpém mellett elérhetetlen. :U :O
    S ezért gondolkodm abban,hogy ha kifognék egy jó tuningpotenciáju 4600-ast...Az lenne az igazi.vagy 4500-ast.4,4Ghz-hez ramjaim 800-on 1:1-ben mehetnének..s 400as FSB-vel megbírkózok minden gond nélkül.Táp bírja,ramok 1,8V-on tudnak 900-at is..stb..
    Köszi,hogy meghallgattál.

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák