Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajgunar

    aktív tag

    Nah ezért nem írok segítséget, tanácsot, mert mindíg van aki "okosabb", aki megmondja a frankót.
    Ok, én se egyértelműen írtam, belátom. De szerkeszteni már nem tudtam később.
    A sok "megmondástól" engem is belezavartak.
    A lényegen akkor sem változtat.
    HA dual-ba akar használni valaki 2 azonos típusú ram-ot, az egyik 99.9%- ban tuti biztos, hogy a cpu-tól a legtávolabbi slot-ba kell h kerüljön. Bármilyen számozású, nevű a slot.
    Kézikönyv leírása alapján hótbiztos, h a legtávolabbi slot-ba ajánlja a leg optimálisabb, legbiztosabb, legstabilabb használat végett.
    A második modul, az esetek ~90%-ban nem a közvetlen mellette levő slot lesz! Tehát egy kimarad...
    Ha 1!!!! darabos kit-et használ, az pedig 4 lehetőség közül valasztható. De a kézikönyv leírása a mérvadó.
    Nah így már akkor világos? Érthetően leírtam.
    Jöhet itt száz link-el, példával. Esetek 99%-ban így ajánlja a dual kit használatát.
    Aztán csodálkozik egyik, másik, h NEM megy a duál, meg nem megy úgy a ram, mert összevissza, f*szul pakolássza. Nem ad neki elég feszt, elvarja, h xmp belője magát tuning órajelre, blabla.
    Na ennyit erről.
    Befejeztem. Nem írok többet semmi segítséget, tanácsot.
    Tilthattok is a topic-ból, az is hidegen hagy.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák