Új hozzászólás Aktív témák

  • _stick_

    őstag

    Sziasztok! Tanácsotokat kérném:
    Már egy hete buzizik velem a win: Néha meghülyül, sokat kell várni, mire kilép valamiből. Némely játék, meg játszhatalanúl belassúl...
    Eszembe jutott, hogy pár napja ciripelő hangot halottam a RAM-ok környékéről és ma végigfuttattam egy MEMTEST-et. Naná, hogy talált hibát. A RAM-jaim ezek (voltak) 2x512MB és 2x256MB. Az egyik (noname) 512-esen vannak a hibák, a többi (kingston) jó. Észrevettem, hogy a hibásnak az érintkező rézlapkái közűl az 1ik kiégett és fölötte az a kis luksi is. RAM-okkal eddig még nem volt gondom. Kérdéseim:

    1. Sérülhetett-e az alaplapon a RAM helye? Tettem bele egy másikat és végülis üzemel, csak nem tudom merném-e benne folyamatosan használni... Vagy felejtsem el azt a slotot?
    2. Attól, hogy rossz volt az 512-es benne volt az eszközkezelőbe. Használhatom még, vagy végkép kuka?
    3. Old-timer játék gépem van, nem akartam már tovább fejleszteni, de a hiányt azt pótolni szeretném. Jobban járok-e ha veszek 2x1G ramot, elkerűlve ezzel az 1. pontnál leírt aggályomat. Vagy vegyek egy 512-est tegyem bele abba a slotba, amibe kiégett és lesz, ami lesz.
    Előre is köszönöm. :R :(

Új hozzászólás Aktív témák