Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    Sziasztok! tegnap nekiláttam, mondom megnézem még egyszer mit bír a lap tuningba, mindent szépen visszaosztottam(procit is)a max bus speed-et akartam megtudni, 260-ig jutottam el amikor fagyi és a gép nem is volt hajlandó többet eljutni a setup-ig sem még bios reset után sem :( a reset gomra amúgy nem is reagál, mivel a proci alapfeszen volt azt gondoltam annak nem lehet baja, VGA integrált, de azon nem volt húzva semmi, maradt a ram, hát kivettem az egyik modult és már el is indult, na f@sza gondoltam elszállt az egyik ramom, de azért megcseréltem őket és így is megy a gép :U
    ekkor beraktam a 2 modult megint semmi :F beraktam őket a másik 2 foglalatba megint semmi :( akkor beraktam, hogy ne legyenek DC-be megint semmi :(
    szerintetek mi lehet a baj :F
    ramokat külön külön leteszteltem nem volt hiba, csak kicsit furcsa, hogy a Prime alatt mindkét esetben iszonyat belassult a gép, amikor 4Gb ment DC-ben akkor ezt nem tapasztaltam prime alatt, ennyit számítana a :U
    válaszokat előre is köszi :R

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák