Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    válasz FehérHolló #11621 üzenetére

    Szívesen venném én mindenből a legjobbat, de a legdrágább proci, ami még belefér (legalábbis többet nem vagyok hajlandó fizetni), az a Q6600.

    De azt hogy érted, hogy az FSB a szűk keresztmetszet? Épp az a jó benne (nem?), hogy a 266-os FSB emelésének a végét a proci tűrőképessége jelentené, tehát szinte bármelyik P35-ös lap és egy 800-as memória elég neki tuningra, mert semmiképp nem menne 400 felé, szerintem.
    Míg a másik kinézett, az E8200 tuning esetén bírhatja az 500 FSB-t is, ami már elég komoly, ehhez valami 1066-os memória lenne ideális.

    Egy ideig ugyan nem húznám, mert most nincs rá szükségem, így is hatalmas előrelépés lesz bármelyik a 3000+ -omhoz képest, de később erre valószínűleg igény lenne.
    Azon filózok, hogy miből és mennyit vegyek: 2x1 GB Kingmax 1066 v. 3x1 GB Kingmax 1066 v. 4x1 GB Kingmax 1066 v. 2x2 GB valamilyen 800-as. A Kingmax nagyon jó árban van (~4600) és bírná az FSB-emelést, de nem találtam belőle 2 GB-os modult, míg a 800-as inkább a Q6600-hoz lenne alkalmas. De nem biztos, hogy jól látom...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák