Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • air

    nagyúr

    válasz moonguru #7404 üzenetére

    "a "trükkös" módszer is hozzárendelte"

    Nem. A hozzárendelés csak egyszer történik meg. Akkor amikor a támogatott eszközödre telepítetted.

    Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

  • gubisadam

    aktív tag

    válasz moonguru #7522 üzenetére

    Miért veszélyes ez?

    -= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

  • moonguru

    őstag

    válasz moonguru #8145 üzenetére

    Írtam a supportnak (elvileg 48 óra a válaszidő) És én megakartam venni... :W

    Monitor Guru!

  • C. s.

    addikt

    válasz moonguru #8147 üzenetére

    Köszönöm a választ mindenkinek! Épp most ellenőriztem és már jól működik! Kijavították a hibát.

    Argos83:

    Ezt lehet frissíteni, újratelepíteni, mert megadott ideig használható. Én már mindkettőt próbáltam és rendben volt.

    moonguru:

    Már bő 1,5 éve használom (egyik promó a másik után :D ) és egészen mostanáig minden rendben volt, de már ki is javították. Ha a sávszélességgel elégedett vagy (és nincs újabb promó), nyugodtan megveheted szerintem.

  • Musicking

    aktív tag

    válasz moonguru #8160 üzenetére

    A Cyberghost nem rossz, de egyes régióblokkolt vásárlásokat nem tudtam vele megejteni, akkor kerestem és találtam másik alternatívát a SoftEther VPN-t.

    SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

  • C. s.

    addikt

    válasz moonguru #8160 üzenetére

    A tartalékosod megfér ezzel együtt vagy egyszerre csak az egyik lehet telepítve? Eléggé új vagyok a témában, ezen kívül én csak a Steganos Online Shield VPN promót próbál(gat)tam, de ahhoz le kellett törölnöm a Cyberghostot. Biztos az sem volna rossz, de az a 2 GB, amit 1 hónapra kell beosztani, nekem pár nap alatt elfogyott. :)

    "A support is válaszolt a hibajegyemre"
    Korrekt cégnek tűnik. Volt egy kis technikai zűrjük, de megoldották, nem akartak becsapni minket. Ha nem lesz újabb promó, én is hajlok a vásárlás felé. Ügyes reklámkampány, a bő 1,5 év alatt függővé váltam. :D

    Más téma: CloudBerry Drive

    Döcögősen indul, de remélhetőleg még fejleszteni fogják, és jobban kihasználhatóvá válik. Akkor meg majd milyen jól fog jönni! :)

    [ Szerkesztve ]

  • C. s.

    addikt

    válasz moonguru #8170 üzenetére

    Köszi a tippet és a linket. Az Online Shield mellett nem volt elég kikapcsolni sajnos, de amit belinkeltél, jól hangzik! Az ingyenes vásárláskor kell bankkártya? Mert addig nincs kedvem regisztrálni (gondolom, szükséges), amíg ezt nem tudom. (Nincs kártyám mostanság.)
    Szóval ez nem promó, hanem "rendes" liszenc? Támogatással meg mindennel? Megkérdezhetem, hogy számodra milyen hiányosságai vannak? És mennyi benne a reklám? Külön ablakban jelenik meg vagy a program felületén?

    air:

    Ma rémisztően optimista vagyok! :DDD Biztosan ismered az ajándék ló esetét. Nem nézzük a fogát, mert olyan vén, hogy úgysincs neki. Ellenben most: annyira zsenge, hogy még nem is fogzik! De legalább nem is harap. ;)

  • moonguru

    őstag

    válasz moonguru #8372 üzenetére

    Meg írtam a problémát! (ide) 5 perc múlva frissült a program! :))

    Adtam neki még egy esélyt!

    Egyébként nem gondoltam volta hogy 5 Mega feletti internetnél ennyi optimalizálás szükséges... (81 ezek a már módosított értékek)

    Connection type Ethernet 3. (Fast: over 5 mbps)
    Non-optimized settings 81
    Optimized settings 0
    Changed settings 0
    Optimal settings
    Parameter Value Parameter name Registry key
    FireFox. DNS Cache Entries 200 dnsCacheEntries network
    FireFox. DNS Cache Expiration 240 s dnsCacheExpiration network
    FireFox. Disable IPv6 Yes disableIPv6 network.dns
    FireFox. HTTP Connect Timeout 60 s timeout network.http.connect
    FireFox. Using KeepAlive Yes keep-alive network.http
    FireFox. KeepAlive Timeout 300 s timeout network.http.keep-alive
    FireFox. Max Connections 48 max-connections network.http
    FireFox. Max Connections Per Server 16 max-connections-per-server network.http
    FireFox. Max Persistent Connections Per Proxy 12 max-persistent-connections-per-proxy network.http
    FireFox. Max Persistent Connections Per Server 8 max-persistent-connections-per-server network.http
    FireFox. Pipelining Yes pipelining network.http
    FireFox. Pipelining Max Requests 4 maxrequests network.http.pipelining
    FireFox. Using Proxy KeepAlive Yes keep-alive network.http.proxy
    FireFox. Proxy Pipelining Yes pipelining network.http.proxy
    FireFox. Prefetch Next Yes prefetch-next network
    DNS Cache. Adapter Timeout Time 300 s AdapterTimeoutCacheTime (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Dnscache\Parameters\\
    DNS Cache. Hash Table Bucket Size 10 CacheHashTableBucketSize (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Dnscache\Parameters\\
    DNS Cache. Hash Table Size 211 CacheHashTableSize (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Dnscache\Parameters\\
    DNS Cache. Max Entry TTL Limit 86400 s MaxCacheEntryTtlLimit (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Dnscache\Parameters\\
    DNS Cache. Max SOA Entry TTL Limit 120 s MaxSOACacheEntryTtlLimit (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Dnscache\Parameters\\
    DNS Cache. Negative Time 300 s NegativeCacheTime (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Dnscache\Parameters\\
    DNS Cache. Negative SOA Time 120 s NegativeSOACacheTime (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Dnscache\Parameters\\
    DNS Cache. Net Failure Time 30 s NetFailureCacheTime (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Dnscache\Parameters\\
    Internet Explorer. DNS Cache Enabled Yes DnsCacheEnabled (x32)HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\\
    Internet Explorer. DNS Cache Timeout 7200 s DnsCacheTimeout (x32)HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\\
    Internet Explorer. KeepAlive Timeout 300 s KeepAliveTimeout (x32)HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\\
    Internet Explorer. Max Connections Per 1_0 Server 8 MaxConnectionsPer1_0Server (x32)HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\\
    Internet Explorer. Max Connections Per Server 8 MaxConnectionsPerServer (x32)HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\\
    Internet Explorer. Receive Timeout 60 s ReceiveTimeout (x32)HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\\
    Internet Explorer. Server Info Timeout 300 s ServerInfoTimeOut (x32)HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\\
    Internet Explorer. Socket Receive Buffer Length 64,00 KB SocketReceiveBufferLength (x32)HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\\
    Internet Explorer. Socket Send Buffer Length 64,00 KB SocketSendBufferLength (x32)HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\\
    Internet Explorer. TCP Autotuning No TcpAutotuning (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\\
    TCP/IP. Auto Heuristics Enabled Heuristics Interface TCP
    TCP/IP. Auto-Tuning Normal AutoTuning Level Interface TCP
    TCP/IP. ECN Capability Disabled ECN Capability Interface TCP
    TCP/IP. Receive-side Scaling Enabled RSS Interface TCP
    TCP/IP. Teredo IPv6 Transition Technology Disabled State Interface Teredo
    TCP/IP. IPv6 Privacy State Enabled Privacy State Interface IPv6
    TCP/IP. ARP Cache Life 1800 s ArpCacheLife (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. ARP Cache Min Referenced Life 3600 s ArpCacheMinReferencedLife (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. ARP Cache Size 200 ArpCacheSize (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. Disable Task Offload Yes DisableTaskOffload (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. Enable PMTU BH Detect Yes EnablePMTUBHDetect (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. Enable PMTU Discovery Yes EnablePMTUDiscovery (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. Global Max TCP Window Size 243,81 KB GlobalMaxTcpWindowSize (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. IPv6 over IPv4 No iphlpsvc
    TCP/IP. Keep Alive Interval 1 s KeepAliveInterval (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. Keep Alive Time 7200 s KeepAliveTime (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. SACK Enabled Yes SackOpts (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. SYN Attack Protect 1 SynAttackProtect (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. 1323 Opts 1 Tcp1323Opts (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. ACK Frequency 1 TcpAckFrequency (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{E64AE11B-5B26-40E3-BA71-8C4125B33A89}\\
    TCP/IP. Del ACK Ticks 200 ms TcpDelAckTicks (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{E64AE11B-5B26-40E3-BA71-8C4125B33A89}\\
    TCP/IP. Fin Wait Delay 30 s TcpFinWait2Delay (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. Initial RTT 2 s TCPInitialRtt (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{E64AE11B-5B26-40E3-BA71-8C4125B33A89}\\
    TCP/IP. Max Connect Retransmissions 3 TcpMaxConnectRetransmissions (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. Max Data Retransmissions 5 TcpMaxDataRetransmissions (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. Max Dup ACKs 2 TcpMaxDupAcks (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. Num Connections 16777214 TcpNumConnections (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. Timed Wait Delay 30 s TcpTimedWaitDelay (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. Use RFC1122 Urgent Pointer No TcpUseRFC1122UrgentPointer (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. TCP Window Size 62,73 KB TcpWindowSize (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{E64AE11B-5B26-40E3-BA71-8C4125B33A89}\\
    TCP/IP. Direct Cache Access Yes EnableDCA (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. Max User Port 65534 MaxUserPort (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. Enable Connection Rate Limiting No EnableConnectionRateLimiting (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. Network Throttling Index $FFFFFFFF NetworkThrottlingIndex (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Multimedia\SystemProfile\\
    TCP/IP. Default TTL 32 DefaultTTL (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\\
    TCP/IP. MTU 1,46 KB MTU (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{E64AE11B-5B26-40E3-BA71-8C4125B33A89}\\
    WinSock. Default Receive Window 240,00 KB DefaultReceiveWindow (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Afd\Parameters\\
    WinSock. Default Send Window 80,00 KB DefaultSendWindow (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Afd\Parameters\\
    WinSock. Large Buffer Size 32,00 KB LargeBufferSize (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Afd\Parameters\\
    WinSock. Medium Buffer Size 11,75 KB MediumBufferSize (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Afd\Parameters\\
    WinSock. Non Blocking Send Special Buffering Yes NonBlockingSendSpecialBuffering (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Afd\Parameters\\
    WinSock. Small Buffer Size 1,00 KB SmallBufferSize (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Afd\Parameters\\
    WinSock. Transmit Worker $00000010 TransmitWorker (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Afd\Parameters\\
    Workstation. Request Buffer Size 16,00 KB SizReqBuf (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\LanmanServer\Parameters\\
    Workstation. Use Raw Read Yes UseRawRead (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\LanmanServer\Parameters\\
    Workstation. Use Raw Write Yes UseRawWrite (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\LanmanServer\Parameters\\
    Workstation. Use Write Raw Data Yes UseWriteRawData (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\LanmanServer\Parameters\\
    Workstation. IRP Stack Size 50 IRPStackSize (x32)HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\LanmanServer\Parameters\\
    Auslogics

    [ Szerkesztve ]

    Monitor Guru!

Új hozzászólás Aktív témák