Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    válasz looser #10355 üzenetére

    Ha úgy vesszük, igen! :) Amit legutóbb linkeltem, az friss az oldalon. De a My Real Games-en minden legálisan és ingyen letölthető (és vannak online játékok is), mindössze a játékból való kilépéskor megnyitja a böngészőben a My Real Games oldalát, hogy szert tegyen némi reklámbevételre, amiből további játékokat rak ki és persze gondolom, hasznot is szeretne a munkájából. Mindenki jól jár. GYIK Annyi még a különbség, hogy itt nincs 24 órás korlátozás, bármikor újratelepíthető.

    Mivel alapvetően (máshol) fizetős játékról van szó, ami itt ingyen elérhető, úgy éreztem, passzol a promós témába. (Ráadásul itt sok olyan ember fordul meg, akit érdekelnek az ingyen cuccok. :) )
    Közel 20 GB-nyi játékot töltöttem már le innen, és csak 1 darabra ugrott rá az Avast (Bubble Town), soha semmi gyanúsat nem tapasztaltam az erről az oldalról származó játékokkal kapcsolatban.

    Tudomásom van még néhány hasonló elven működő oldalról, de sajnos azok nem örvendenek makulátlan hírnévnek. Inkább kerülöm őket, habár a Sandboxie-ba telepítve, lehet, hogy nem okoznának bajt..

    My Real Games:
    urlvoid
    mywot

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák