Új hozzászólás Aktív témák

  • StSanya

    őstag

    válasz daimonion #7484 üzenetére

    Vitatkozhatunk rajta, de én úgy gondolom, hogy ha valaki megveszi a programot, akkor miért ne vihetné át másik gépre, ha az egyéb megkötéseknek amúgy eleget tesz? Vagy pl. három év után ugye bedöglik alaplap, ami OEM op. rendszer cserét jelent, s szerinted teljesen rendbe van. S konkrétan azt tartom köcsögségnek, ha ezt a gépcserét a win8 licence megengedte, (márpedig megengedte, volt róla elég link), akkor mi ok volt rá, hogy ne engedjék meg 8.1-nél (ha tényleg nem engedik meg, ez nem tiszta számomra), a puszta szopatáson kívül tudsz-e észérvet is mondani, vagy csak a demagógiát?

    Ezt a pisztolyos handabandát kérlek otthon családnak, baráti körnek süsd el, én nem vagyok rá kíváncsi. Nekem itt van a megvásárolt, retail dobozos Win7 Ultimate, konkrétan lesz@rom a 8-ast, ingyen is váltok majd a 10-re, de ettől még megértem azokat, akik hivatalosan megszeretnék vásárolni, mert pl. olyan programot futtatnak, amihez windows kell, illetve a "magas" színvonalú oktatás csak a windows-ra oktatta ki őket, s nem a számítástechnika tölti ki az életüket, hogy most még a munkájuk mellett pl. linux-ot tanuljanak... Tudod, vannak ilyen emberek, sokan...

    "Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

Új hozzászólás Aktív témák