Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pxs

    aktív tag

    Sziasztok,

    tegnap szerettem volna a pécsi Pannon bemutatóteremben egy 5 GB-os mobilnet csomagot rendelni, de az ügyintéző visszadobta az igénylésemet, mondván, kettő darab fényképes igazolvány szükséges hozzá, saját szavaival : személyi + útlevél vagy személyi + jogosítvány. Az útlevelem jelen pillanatban az ország másik felén van, jogsim meg nincs.
    Viszont ma utánanéztem a szeptember 2. óta érvényes Pannon ÁSZF-ben, hogy konkrétan milyen okmányok szükségesesek számlás előfizetés létesítéséhez:


    25. SZEMÉLYAZONOSÍTÓ OKMÁNY: A Szolgáltató az Előfizetők, illetve az előfizetések
    ügyében eljárni jogosultak azonosítása céljából a következő okmányok valamelyikének
    bemutatását kéri:
    · régi típusú személyi igazolvány, vagy új típusú személyi igazolvány és lakcímkártya,
    vagy
    · új típusú jogosítvány és lakcímkártya, vagy
    · útlevél és lakcímkártya.

    Itt pedig szó sincs arról, hogy a fenti 2 kombináció közül kellene valamelyik (személyim + lakcímkártyám megvan). Szerintetek menjek be ezzel reklamálni hozzájuk ?
    Volt valakinek hasonló tapasztalata/tud valaki infót adni erről ?

    Előre is köszi :)

    'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

  • Pxs

    aktív tag

    Másnak is csinálja azt a Pannon 3G/HSDPA net, hogy 10-15 másodpercekre megáll és nem reagál a kérésekre a központ ? Néha le is dob emiatt időtúllépés miatt a net (USB-modemként használt Windows Mobile PDA-telefonnal használom).

    'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

  • Pxs

    aktív tag

    Másnál is előfordult Pannonos mobilnet esetén (pl. laptopról/asztali gépről használva), hogy indok nélkül folyton 10-20-30 másodperces "szüneteket" tart a cucc (nem szakad meg általában a kapcs, csak addig áll minden lap betöltése meg a letöltések és nem válaszol a távoli szerver) ? Ugyanazzal a PCMCIA kártyával pl. a Voda netnél nincs ilyen !

    Akinek volt/van ilyen jelensége, pls írjon, köszi. :)

    [ Szerkesztve ]

    'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

  • Pxs

    aktív tag

    válasz Pxs #3212 üzenetére

    Na, figyeltem még további pár napig a jelenséget, úgy tűnik, szándékosan csinálja ezt a hálózat...amint elkezdek folyamatosan letölteni, kb. 5-10 másodperc múlva átmegy "szünetbe" a hálózati kapcs, azaz az én gépem küldi a hálózati forgalmat a Pannon szerver irányába, de vissza nem jön semmi, csak újabb kb. 10-20-30 másodperc múlva !

    Szándékos lehet ez a korlátozás a Pannonnál ? Mert ha igen, akkor hűségidő ide vagy oda, én lemondom ezt a <censored>-t a picsába, nem beszélve arról, hogy átlag 512 KBps-en tudok netezni, egy HSDPA telót használva modemnek ! :W :W :W

    'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

Új hozzászólás Aktív témák