Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz EkSYS #1703 üzenetére

    Ezt miért a Pannon topikba? :U
    Legalább odaírtad volna, h. T-Mobile-történet és/vagy használtad volna az off-gombot.
    A biorobot jelzőt pedig egyenesen sértőnek tartom, mert jómagam is eladó volnék. :((

    Samsung Galaxy A54

  • Landsmann

    addikt

    válasz EkSYS #1703 üzenetére

    Ezt én sem értem, miért ide került. De ha már itt van, nem az üzletben teszik az akkut a telefon mellé, hanem a gyártó csomagolja oda. A gyári akkukat is több országban gyártják, semmi garancia, hogy éppen abban az országban készült, ahol a telefon.
    Másik dolog, nem hiszem, hogy az évek alatt egyszer sem kellett kivenned a simet, vagy az akkut, hogy nem vetted hamarabb észre.
    Ami a gombtörést illeti, törésre sehol sincs garancia. Mivel bizonyítod, hogy átvételkor már törött volt? Utólag hiába mondod, az már az eladó belátásán múlik, hogy mit fog tenni, ha visszaviszed. Persze nyílván ott az üzletben nem lehet teljesen tüzetesen tövéről hegyére átnézni a készüléket vásárlás előtt, de úgy gondolom, az eladó nem zárkózott volna el előle, hogy a kezedbe vedd és átnézd.
    Azt meg ne várd el egyik eladótól se, hogy a szinte hetente kijövő új típusokról minden technikai információt kapásból elmondjon. Ha fejből nem tudja, akkor viszont nézzen utéána a dokumentációban. Én is így szoktam, ha valamit nem tudok. (nem telefont árulok) De sosem mondom a vevőnek, hogy ott a leírás, nézze meg. Ha kérdez valamit, akkor a tudásom legjavával próbálok válaszolni. Nem szégyen beismerni, ha az ember valamit nem tud, mert nem tudhat mindent, főleg egy ilyen gyorsan változó technikai eszközök esetében, de akkor vegye a fáradtságot, hogy utána néz.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák