Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aleister

    veterán

    válasz Freddy76 #7020 üzenetére

    Nyilván csupa szívjóságból vállal 3 év garit. ugye? Mert az igazgatótanácsban csak filantróp humanitárius ül, akiknek első és legfontosabb dolguk, hogy az állam ostorcsapásaitól sújtott plebs legalább emiatt boldog legyen. Vaaaagy -tudom hülye ötlet- sokkal inkább, hogy így szerezzen még vásárlókat. Érdekesmód ezt te is beláttad, akkor nem értem miért hozod fel érvként. Elég csak egy pillantást vetni arra, hogy mi szokott mostanában egy igen komoly ok lenni a Tamronok mellett.
    Szóval igen, hálás vagyok a konkurencia nevű dolognak, amiért végül 3 év garit kapok, de hogy jön ez ide?

    "A kosz jelen esetben nem a szenzoron van, ez tény"
    Ez mellé ment. Láthatóan nem követed az eseményeket, ugyanis tény, hogy nem a szenzoron van a kosz. Vagy a tükrön, vagy a mattüvegen, vagy a kereső zárt rendszerében.
    Ha az első 2 eset valamelyikéről van szó, akkor egy pár perces munkálattal orvosolható. Innét kezdve szimpla empátia kérdése (ugye spanyol?), hogy Gizike hátraszól-e medve Lajosnak, hogy ugyan csinálják meg már mindenféle papírozás nélkül akár garis, akár nem.
    Amennyiben meg a keresőben van a szősz, akkor az biztos, hogy az összeszerelés alatt került oda. Ez pedig kőkeményen a Nikon felelőssége, tehát illene tisztítani, nem pedig lekezelően leosztani a jogosan reklamálót, hogy miért zavarja.

    Tehát akármelyik eset áll fent, bezony nem vet túl jó fényt Gizikére. Hozzátenném ez a "hölgy" már villantott egyszer-kétszer. Nekem konkrétan akkor kellett egy mély levegőt vennem, amikor közölte, hogy Nikon napra nem tudnak Nikkor objektíveket vinni, mert az egy másik cég. Akkor éreztem úgy, mint Bazsee71 kolléga...inkább elköszöntem, és letettem a telefont, mert világossá vált számomra, hogy itt értelmes beszélgetés már nemigen lesz..

    Nekem egyébként jó tapasztalatom van a szervizzel (igaz még csak egyszer kellett hozzájuk fordulnom), de csak ezért nem fogom őket védeni. Sőt! Nikon napokon a szervizvezető szokott ott lenni a marketinges jóemberrel, és mindkettőjükkel nagyon jókat szoktam beszélgetni. Értelmes, segítőkész, kedves emberek. Kezdem úgy érezni, hogy Gizike az egyetlen gyenge láncszem ebben a gépezetben.

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Új hozzászólás Aktív témák