Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Byk01

    senior tag

    válasz matyi012345 #31718 üzenetére

    Egy rövidet beleszólok én is (nehogymár kimaradjak a jóból). Talán nem számítok egyik irányból sem elfogultnak, mert D7100-am nem is volt, és nem is szándékoztam venni.

    Amiből ez a vita kiindult, egy 2 és fél soros hozzászólás volt, ami leginkább egy konkrét gépről szóló véleményt tartalmazott, és volt benne egy közbeszúrás a D7100 hibájáról.
    Szerintem két dolog miatt alakult ki ez a lufi: egyrészt keveredett az adott gépről szóló véleménnyel az általános jelzés, és így volt egy olyan értelmezési lehetőség, miszerint úgy egyben nem érdemes foglalkozni a D7100-akkal. Beidézem: "Azzal a géppel összességében kár foglalkozni szvsz.."
    Úgy gondolom, te csak az adott ebay-es gépre gondoltál, azonban ez után a másfél mondat után "plusz a D7100 amúgy is problémás. Banding, lilás elszíneződés, már többen jelezték itt a fórumon." értelmezhető valamennyi D7100-ra is.

    A másik, hogy ennyi, amit leírtál túl sommás ahhoz, hogy azok, akikben még csak formálódik az elképzelés, hogy jó lenne nekik egy középhaladó váz utánanézzenek a problémának, inkább élből el is vetik a D7100-at, mint lehetőséget, hisz leírtad, hogy problémás, nem pedig van közöttük problémás, vagy problémás lehet.

    "Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

Új hozzászólás Aktív témák