Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quby

    őstag

    válasz r.levente75 #31326 üzenetére

    Nem, nem használtam. Nem nagyon makrózok. Munkahelyi leltár kalamajka után maradt nálam a régi munkahelyemen. Leszálmoláskor mondtam hogy van még nálam valami, azt visszahoznám. Erre a HR-es néni közölte hogy ő semmit nem lát a szupernázakompjuterén ugyhogy húzzak a sunyiba...és kivagyok én hogy a HR-es néninek ellent mondjak...:D

    (#31339) Byk01

    Azért pestiként nagyon egyszerű ilyet kijelenteni. A hirdetések 90%-a pesti. Ha meg nem akkor vársz 1 hetet és lesz pesti is eladó. Én nyíregyházán másfél éve szeretnék egy üveget venni, de vagy Pécsen van vagy Szombathelyen....esetleg Győrben..... ha ku.v@ szerncsém van akkor Eger vagy Miskolc. A két utolsóra csak 5-8 ezer az utiköltség, de mivel nem tudom azonnal összehozni, csak 7végén, demostnemjómajdakövetkezőn stb addigra elmegy....
    A pesti ealdó meg egyáltalán nem kompromisszumkész. Semmit nem segít abban hogy létrejöjjön az üzlet.A múltkor azt mondja, megy Csengerbe(Román határváros) ugyhgy elhozza. Namondom király. Akkor Nyíregynél lefordulsz a páyárol megnézem viszem. neeeem....gyere el érte mátészalkára mert nem megyek le a pályáról. 500m + lenne neki. De inkább én menjek 120km-t.
    Miután lecsúsztál igy 5-6 üzletről, már kezdesz lazítani a szigorú szabályokon. És akkor becsúszhat hiba.
    Alapesetben óvatos vagyok, de vannak már rossz .tapasztalataim.

    A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Új hozzászólás Aktív témák