Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz imyourfriend #15168 üzenetére

    :W

    - Majd feleannyiból kapsz Tamrontól olyan élességet, ami DxO szerint végigveri a 24-70-es mezőnyt. (De erre írtam, hogy szerintem nem, mindenesetre rohadt jó).
    - Stabi. De egy nagyon bivaly stabi.
    - Könyörgöm. Szinte feleannyiba kerül és a CA-ja + LoCa-ja is alacsonyabb (pont most volt róla szó másikban)
    - a szórás nem érdekel, ha pont olyat találsz, ami jó. Venni meg tudni kell. Olyan ez mint az autó, ha nem értesz hozzá, átvernek azonnal, ha pedig értesz hozzá, kiszúrod a jó példányokat (és a rosszakat).

    Tudod, miért nem cseréli le boldog-boldogtalan ?
    No offense: 1) mert nem ért hozzá, 2) nem tudja, mit kell nézni egy obin, 3) fél tőle (mert pletyka megy róla hogy úúú ami nem Nikkor, az szar, olyanoktól, akiknek fingja sincs róla, nemhogy használta volna élesben) 4) mert sok a nem jó darab (és kevés a jó, de azok azok legalább), 5) veterán fotós és megragadt még a kőkorban, hogy kb. minden "utángyártott" obi szar és csak a Canikon az isten üveg 6) előző pontok tetszőleges kombinációja :U - és most mindenki érzése szerint magába nézhet átszellemülten és eldöntheti, melyiket választja. :K

    Neked semmiképpen nem ajánlanám. Belenyúlnál egy nagyon szar példányba azonnal.

    @ forceberg: bocs hogy jóllakattam. :))

    Szerk.: 7) aki már kiadott egy 24-70-re annyi pénzt, amennyit, hülye lenne lecserélni. Megszokta, megszerette, mert klassz üveg nagyon és telt neki rá. Hátakkormeg miért cserélne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák