Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz *Ropi* #13333 üzenetére

    Hát, nem esküvőznék ML firmware-rel, az biztos. Illetve a dual iso csökkenti a sharpness-t és növeli a color noise-t (ez mondjuk érthető is) tehát pixelkukk felejtős, webre stb. jó nyilván (leméretezve), de a kép 1:1 szépségét bukod. Még moiré és aliasing is felléphet, szitutól, beállítástól függően.

    Egyébként cool feature, itt például nagyon szép példák vannak rá és főleg mozgásnál jó egy ilyen dolog, hogy 1 shot-ból megoldod a trükköt kétféle iso-n.

    De az életemet nem tenném rá. Olyan, mint egy szívgépet egy tuningos Core i7-ről vezérelni. Elviszi, de azért na. :DD Maradjunk az ipari elektronikánál. :K

    Az igaz az, amit a polcról leemelsz újonnan, nullkilométeresen és amit a váz kiköp magából, hogy "tessék, én ezt tudom". Aztán lehet, ha váltanék ödémaháromra, kipróbálnám ezt a mókát én is, vagyok annyira kütyübuzi és merész (főleg, hogy a Canon gari nem ugrik vele, elvileg).. de mintha pont Te írtál volna egy megmakkanásról ML fw-el, ahhoz nekem meg túl drága a cucc, hogy berheljem így.

Új hozzászólás Aktív témák