Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • knbs

    senior tag

    válasz Gtrial #8740 üzenetére

    Szerintem is probalj valami egyszerubbet keresni, bar mondom attol fugg mennyire szamit a design neked. Mint irtam nalam nem latszik igy nincs ertelme.
    Az Akasa-k nagyon jo ventik es nem dragak annyira, felteve ha kapni oket mo-n :) Figyelj arra hogy altalaban 80-s ventiknek vannak furatok elhelyezve a hazakban(tobbnyire) ezert a 120-t jol nezd meg hova teszed fel.
    Nekem nagyon tetszik az uj s-flows lapat megoldasuk, nagyobb felulet es amolyan fagyiskanal formaja miatt kepes nagyobb levegot be/ki termelni, azert a marketing szovegnek nem kell bedolni,ki kell probalni, nekem meg sima kialakitasuak vannak csak, abbol is csak 80-ok. A 120-k meg kisebb fordulaton hozzak majd a kivant teljesitmenyt, csak mondom fontos hogy elferj veluk a hazban!

    A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

  • HSM

    félisten

    válasz Gtrial #8740 üzenetére

    Ezzel csak az a baj, hogy tapasztalatom szerint nem a ventik hangosak, legalábbis amiket én használtam, (12cm-s példányok 800-as és 2000-es fordulat között), hanem a ház rácsa vagy a porszűrő által megtört levegő "süvít".... Ezen pedig ez sem segít... Ha olcsón szeretnél ventiállítót, akkor tudom javasolni a Coolink potméterét, kb. 700Ft-ért kapható, hátlapra vezethető, és egy plussz +300-400Ft-os venti-elosztóval vidáman lehet vele akár 2 ventit is vezérelni. Igaz, ez így full kézi, és hőfokot se mér, de szépen be lehet lőni, hogy ne süvítsenek a ventik, de szellőztessenek. :K Viszont PWM-es ventikhez nem az igazi, csak simákhoz. (AC PWM-el próbáltam, de elég furán reagált... ) Nálam így van megoldva. :K Sőt, nálam az egyikre 3db gyengébb 12-es is került, közvetlen a tápról meghajtva. (A hátsó, és a két felső. Itt valami látszik is belőlük, a hangkarim alatt és felett van egy-egy. [link])

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák