Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Remus389 #49112 üzenetére

    Bár lehet a Radeon VII se problémamentes az X58-cal

    Thanks for the info, but I literally just installed my new Vega 64 on liquid and just ran some games and great results with stock clocks. AMD just need to get their stuff together. I couldn't get the Radeon VII to work.....it would POST, but never "Boot"..it just got "stuck" on a black screen and actually killed my MBR so I had to restore my OS. Luckily I had a recent one so I didn't really lose a lot of anything.

    [link] [link]

    Akkor marad az 1080Ti mint legjobb az X58-ba

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • Csorosz

    aktív tag

    válasz Remus389 #49112 üzenetére

    Igen.
    Igazad van.
    Én is gondolkodtam, hogy kiveszem alóla a lapot van itthon 11. genes intel lapom kettő is. Polcon.
    De annyira sokat melóztam a vízhűtéssel, és olyan jó érzés látni, ahogy ez az öreg vas a belét is kihajtja, hogy egyszerűen nincs szivem lecserélni. :DDD
    Sőt most vettem itt ph-n még egy p6t deluxot, igy megint elbasztam az életemből egy napot a mókázásra, mert naná hogy gépet csináltam a tartalék lapból is.
    (Hogy minek, azt nem tudom, de jól esett. :) )
    Meg ahogy te is mondtad, én sem vagyok nagy gémer. Pár játék elfut néha, hogy leengedjem a fáradt gőzt.
    Modern játékok nem fognak meg. De vicces, ahogy Forza 5 wqhd-n beállítja magát fullra, mert megvan bőven a 80fps. :)
    Battlefield 3-4, Fortnite, Csgo, beamNG
    Egyik sem gyorsulna számottevöen újabb gépen.
    Ha jönne egy új Half Life.... de erre várhatunk az örökkévalóságig. :N

    "Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

Új hozzászólás Aktív témák