Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AirBooms

    addikt

    válasz HSM #21476 üzenetére

    Szerintem ezt most fejezzük be, ha kérhetlek. Egyrészt teljesen másról szól, mint ami nekem most segítséget jelentene, másrészt olyasféle okoskodás, amit talán nem tennél meg, ha ismernéd az előzményeket...
    Ez a harmadik R2E, mert kettőt már visszavittem. Mindkettő korábbinak más és más hibája volt, de amelyik azért elindult, az szintén csinálta ezt a hibát. Vagyis nem kéne csezsegetni, hogy "Visszavihetted volna, hogy bocs, ez egy kalap fos, adjanak egy működő típust..." Visszavittem.

    Mellesleg itt a topikon is volt legalább két olyan ember korábban, akinek hasonló problémája volt, s ráadásul más típusú lappal (az egyik közülük azt hiszem Imi87 volt). Ezért gondoltam, hátha tud valaki valami megoldást.
    Mellesleg tuning nélkül az én lapom is szépen indul. Egy bizonyos tuninghatár felett (ezt határt még nem tudom hol van, de eléggé alacsonyan) kezdi...

    Szerintem meg pont a kiskergarival szivatják jobban az embert, több idő, s a végén valahogy mindig ráfizetés volt a vége. Külföldre pedig nem kell kimászkálni. Elfogadható költségen két-három nap alatt Európán belül kiér bármilyen cucc, biztosítva. S a kinti hozzállás, korrektség teljesen más, mint idehaza. Itthon eddig egyetlen boltot tudok említeni (lásd aláírás), ahol maximálisan kiálltak mellettem, s szerintem más vevőik mellett is. De nagykert nem tudnék mondanii. Meg persze a PH-ról is van néhány arc és bazáros. De ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák