Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AirBooms

    addikt

    válasz DigitXT #21033 üzenetére

    A két 23-asnak és a 14-esnek nem tudom a pontos fordulatát, de baromi csendesek, s tolják a levegőt rendesen. Van egy hamradik 23-asom is (szintén a HAF-ból), ezt tenném rá a nagy radira, ha vennék. A három Noctuát meg majd elkezdem beszbályozni, mert úgy néz ki, az R2E venti menedzsmentje elég jó és sokféle képpen konfigurálható. Csak ennek majd akkor lesz értelme, ha már jók lesznek a ramjaim és teljes lesz az egész rendszer.

    Subaru: Az én vizem szerintem most nagyjából egy erős léghűtés szintjét képviseli. Úgy teljesítményben, mint hangban. Legalábbis, ami a procihőket illeti (a VGA-t elég rendesen hűti). Azért megijedtem, hogy egy hete még idle-ben 33-38 fokokat nézegettem (a 980X 27 fokos idle maghőiről nem is beszélve), most meg lassan 50 fokos idle hőmérsékletek lesznek a normálisak. Annak persze örülök, hogy egy 20 körös brutális LinX után sem megyek 72 fok fölé a procival (4,2 GHz-en). Ha majd egyszer, a távoli jövőben újra lesznek szép és jó ramjaim, kitesztelem ezt a lapot-procit rendesen. Mert egy 210x20-nak nagyon tudnék örülni... Már csak ram szempontból is :K

    Sefi: Nos, úgy tűnik, mégis csak bosszant itt másokat is ténykedésed, s nem nagyon kérnek a szakértői tanácsaidból... Hát, mit mondjak, végül is komoly munkát fektettél abba, hogy ezt elérd... :K

    #21039) BMW001 : linkelték már neki, hogy hol tudja megmérni a lapjának a feszültségeit, sőt az egész lapjának a kezelését, mert állandóan összevissza állítgat mindent, aztán meg azt bizonygatja, hogy a digit pwm-es DFI akkorát droppol mint egy tíz emeletes ház - de eddig a füle botját sem mozdította. Szerintem szakmai anyaggal ne nagyon sértsd meg a köreit... :K ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák