Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Nippon #16172 üzenetére

    Ez programhiba, nálam is csinálta.

    ADAM1337: Nem egészen, mert a melegebb szobát ellensúlyozta a HAF932. Írtam egyébként, hogy meg is fogdostam a lapon a cuccokat, és érezhetően melegebb volt a P6TDeluxe.
    Hát, az biztos, hogy az egyik legokosabban tervezett lap a szegmensben (most majd megint lecsesznek, hogy sztárolom :B ), direkt úgy, hogy minden kábelt be lehessen kötni, és egy hosszú VGA se akadályozza a szerelést, ráadásul a CFX is teljesen kihasználható (ebben a kisebb házban sem volt gond elvezetni a kábeleket a légáram útjából), ellentétben pl. a P6T Dlx-szal, illetve jó helyen van a PCI-EX1 slot, míg más lapoknál a legtöbbször a VGA alá teszik, vagy ha 2 van, akkor mindkettőt oda, aztán az egyiket a VGA hűtőjétől nem lehet használni, a másikba meg, ha teszel valamit, akadályozza a VGA hűtését. :((( Vagy pl. 5 szabályozható FAN-slot van a lapon, amelyekből 4 0-9, 1 pedig 0-4 között vezérelhető, azaz 10-féle különböző hűtési mód van. Én max. az ASUS 16 fázisos tápellátását sajnálom, no meg azért a P6T Dlx-nak azért van egy ütős design-ja, de pl. számomra (+ szerintem más X58X tulajok számára is) az ASUS rengeteg extra bios-beállítási lehetősége teljesen fölöslegesnek tűnik. Az persze majd az idő múltával derül ki, mennyire bírja jól a strapát, de az ASUS-hoz csak 1 év gar-t kaptam, ehhez 2-t.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák