Új hozzászólás Aktív témák

  • redkock

    csendes tag

    válasz sniper elite #5200 üzenetére

    Ne haragudj meg , de nem bírom ki hogy ne írjak :U Olyan butaságokat tudsz beszélni hogy az nem is igaz , elnézést a kifejezésért.
    Gondolom lefuttattál rengeteg játéktesztet különböző órajeleken , beállításokon hogy kijelenthesd azt hogy 200k-t megéri kifizetni , mert jóval nagyobb a teljesítménye.
    Én is megvettem mert volt/van rá lehetőségem , nem ezt firtatom nálad sem , de nem ajánlom senkinek , én is cserélni fogok 920-ra mert nem éri meg épeszű embernek , akinek természetesen nem ez a "munkája" (OC Teamek stb.) .

    A tuning pedig egy olyan dolog ,ami a te kis buksidba látom sose fog beleférni hogy miért is jó. Hidd el , aki játszik és van is pénze , 200k helyett szánjon a beállításokra 1-2órát hogy érje el a te órajeledet , és vegyen inkább részvényeket :) . Olyan vagy mint a szomszéd Pistike aki megvette a gépét és akkor az a legjobb minden szempontból :) Gondolkozz , mielőtt beszélsz.

    És még egyszer ne haragudj meg , ha valahol megsértettelek , vagy bántón fogalmaztam , ha nem akarod ,ne olvasd el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák