Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz jokeph #45716 üzenetére

    Tulajdonképpen nekem is elég lenne egy X5677, vagyis egy jó négymagos, szerintem semmit se használok ami kihasználná a hatmagot, és ugye a fogyasztás miatt rosszabb a hatos.

    Néhány benchmarkban e-penis növelő, de ennyi :)

    Viszont! Nagyon nehéz már innen visszalépni négymagra, aki megízlelte már a hatmagos erejét és feelingjét az már nem akar visszamenni :D

    Veszek belé majd egy Navi videókártyát és a következő 3 évre le van tudva a dolog, mondhatom hogy egy jó középkategóriás gépem van, hiába régi, 6/12 prockó, 24 giga ram, felsőkategóriás chipset és AMD Navi 7nm GPU :) Aztán majd meglátjuk, addigra sok minden lesz, AM5 is, meg Sapphire Rapids is talán, most belehúztak.

    Fura dolog egy ilyen matuzsálem gépet párosítani egy ultra modern 7nm GPU-val, de valószínűleg jó párosítás lesz :)

    Azt jósolom hogy a gyengébbik Navi olyan 90 ezer lesz, GTX 1070TI teljesítményű, a régi RX 470-esemet pedig olyan 25-ért fogom tudni majd eladni, tehát ennyit rakok bele a gépbe(65K), de megéri mert vinni fogja full HD-ban maxon a játékokat :)

    A közvélekedés szerint a gtx 1070 amit még nem fog vissza jelentősen az X58-as gép, szóval a gyengébbik Navi jó lesz nekem.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák