Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    válasz #97544192 #14170 üzenetére

    a 4000-s Uncore-hoz 1.44v qpi/vtt fesz kell kb.. az nem annyira sok, még belefér , mégse mentem 1.5v fölé... 0.1v plussz még belefér az Intel szük ajánlásához..

    nincsenek "80fokos" hömérsékleteim , 70-72 volt az átlag, az meg böven jó.. :)

    jóval 4000 fölé valóban nem fogok menni , mindennek megvan a maga htára,, a tuningot sem lehet a végtelenségig elhúzni...

    addig csinálom ameddig jól esik, te meg nem vagy jós hogy megmond nekem mi mikor fog történni és mi lesz a következménye... de ha ilyen tulajdonságokkal rendelkezel akkor tárd fel látnoki képességeidet.. :D

    azt hogy én mit fogok belátni és minek mi értelme van azt ne te mond már meg nekem , ,ha kérhetlek...

    csinálok majd 5órás eredményt is neked, nemsajnálom a villanyszámlát.. :)

    " amikor az xp-s bencheket hasonlítgatják a vista/7-en készült benchekkel. vagy 1000mb/s különbség van, de mit számít.."

    itt senki nem hasolit semmihez, egyszerüen csak születnek mérési eredmények különbözö oprendszerek alatt , és az a tapasztalat hogy a régebbi xp-nél a másolás valóban lassabb valamivel... de csak pár k-val... nincs ebbe semmi hihetetlen amit megkéne kérdöjelezned...

    és még valami...

    hagyd Zájecbácsit játszani a kis játékszerével , hagyd csinálja azt ami a hobbyja, ne vond kérdöre mi érteleme van a hobbyjának... sok munka mellett szeret ezzel foglalkozni..majd ha valami bedöglik , akkor majd vesz újat, megteheti.. :D felnött ember dolgozik , van pénze...

    (#14171) CSorBA :: olyat már mutattál, inkább Uncore stabilitás tesztet néz....
    az everest bench az túl könnyü... vagy melyikre gondoltál?

Új hozzászólás Aktív témák