Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    válasz Whaazzup #5065 üzenetére

    igazából egyáltalán nem macerálom sokat a gépet, a memóriákat a két év során akkor egyetlen egyszer vettem ki, a slotokat kipucolni többször nem, a videokártyát viszont sokszor kell macerálni mert az viszont elég érzékeny és sípolgat, és ha nem macerálom meg nincs gép...vagyis hát így sípol és nincs kép...ha egyáltalán nem nyúlok a géphez akkor elvan hosszú hosszú időkig a vid. kari, de ha már csak kihúzom a tápkábelt, mert pl most volt átrendezve a szobám és hát kiszedtem a gépet aztán visszadugtam és már sípolt pedig semmit nem csináltam vele, vagy volt olyan hogy áramszünet volt és akkor megint sípolva jött be utána....szóval nekem alaplap elég gyanús, nézelődtem is mostanában hogy beszerzek egy újat, bár lehet a monitorhoz nincs köze, de az összes többi problémához viszont lehet, hangfalal is lehet h semmi probléma (bár hajtottam rendesen szegényt maxon az elmúlt két évben) az is lehet hogy a lapi hangkártya haldoklik, na mind1 nem tudom szóval a lap már egy ideje elég gyanús, vagy a táp lehet még esetleg de nem gondolnám hogy így egyszerre minden, remélem hogy nem :) ...na mindegy mindenesetre köszi a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák